Przesyłki kwiatowe

Kwiaciarnia Tamaryszek realizuje zamówienia poczty kwiatowej na terenie całego Poznania. W celu złożenia zamówienia bukietu prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: (+48) 504 705 411

Napisali o nas...

Miło mi poinformować, że już pierwszego dnia moja firma doczekała się, krótkiego artykułu na stronie Miasta Poznania o tematyce Śródki i jej rewitalizacji Link...

Nowość w ofercie - kłódki zakochanych

Most Jordana w Poznaniu - to miejsce magiczne i romantyczne zarazem. Na poręczach tej kładki, setki zakochanych par zawiesiło Miłosne Kłódki, jako dowód wiecznie łączącego ich uczucia. Tamaryszek jako pierwsza kwiaciarnia umożliwia zamówienie pięknie grawerowanej Miłosnej Kłódki. Zapraszamy!

Nasadzenia balkonów

Balkon może być dla mieszkania miniaturowym ogrodem. Dzięki odpowiedniemu nasadzeniu roślinami stanowi ozdobę, osłonę od hałasu i kurzu. Pamiętajmy również, że rośliny dostarczają nam tlenu a kolor zielony polepsza samopoczucie domowników.
Zbliża się wiosna, jest to wyśmienita okazja aby zadbać o wygląd i wyposażenie własnego balkonu. Od dnia 15 marca 2013 Kwiaciarnia Tamaryszek rozpoczyna program "Kwiatki bratki i stokrotki", którego celem jest zadbanie o jakość nasadzeń i wygląd tarasów oraz balkonów.
Jeśli uważasz, że Twój balkon potrzebuje wiosennej renowacji to serdecznie zapraszamy. Każdy z klientów otrzyma od nas darmowe porady.
Będzie można również zamówić kwiaty, krzewy, byliny, nawozy oraz elementy wyposażenia: donice i osłony balkonów.

Przykład zadbanego balkonu