Przesyłki kwiatowe

Kwiaciarnia Tamaryszek realizuje zamówienia poczty kwiatowej na terenie całego Poznania. W celu złożenia zamówienia bukietu prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: (+48) 504 705 411

Napisali o nas...

Miło mi poinformować, że już pierwszego dnia moja firma doczekała się, krótkiego artykułu na stronie Miasta Poznania o tematyce Śródki i jej rewitalizacji Link...

Nowość w ofercie - kłódki zakochanych

Most Jordana w Poznaniu - to miejsce magiczne i romantyczne zarazem. Na poręczach tej kładki, setki zakochanych par zawiesiło Miłosne Kłódki, jako dowód wiecznie łączącego ich uczucia. Tamaryszek jako pierwsza kwiaciarnia umożliwia zamówienie pięknie grawerowanej Miłosnej Kłódki. Zapraszamy!

Nasza oferta

Bukiety ślubne

Bukiet ślubny Panny Młodej jest bardzo ważnym uzupełnieniem jej stroju. Staramy się aby tworzone przez nas kompozycje były idealnie dopasowane do sukni ślubnej oraz odpowiadały upodobaniom Panny Młodej. Dzięki bogatemu doświadczeniu służymy fachowymi poradami, pomagamy w doborze odpowiedniego rodzaju bukietu. Każda para jest przez naszą pracownię florystyczną objęta specjalnym programem doradztwa, dzięki temu dopilnujemy aby Każdy element ślubnej kompozycji był dopasowany do stylu Młodej Pary oraz miejsca i charakteru ich zaślubin.

Bukiety ślubne

Dekorowanie aut do ślubu

Posiadamy duże doświadczenie w przygotowaniu dekoracji samochodów do ślubu. Poniżej przedstawiamy nasze przykładowe prace.

Auta do ślubu

Dekorowanie sali

Pomagamy i doradzamy w dekorowaniu sal. Odpowiednio dobrane dekoracje na stołach weselnych upiększą zabawę i dodadzą dostojeństwa uroczystości.

Dekoracje sali

Dekorowanie kościołów

Oferujemy możliwość przystrojenia kościoła. Posiadamy pełną gamę ozdób, świeczniki, pokrowce na klęczniki i siedzenia oraz dywan ozdobny. Zawsze staramy się aby nasze dekoracje zachwycały przybyłych na uroczystość gości.

Dekoracje kościołów

Bukiety okolicznościowe

Kwiaciarnia Tamaryszek oferuje pełną gamę bukietów okolicznościowych. Mogą stać się one wspaniałym prezentem dla ukochanej osoby.

Fotografie