Przesyłki kwiatowe

Kwiaciarnia Tamaryszek realizuje zamówienia poczty kwiatowej na terenie całego Poznania. W celu złożenia zamówienia bukietu prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: (+48) 504 705 411

Samochody do ślubu

Możesz u nas wypożyczyć auto do ślubu. Do dyspozycji są limuzyny Jaguar XF, Renault Vel Satis oraz BMW MX6 - skontaktuj się z nami w sprawie szczegółów oferty.

Współpracują z nami

Foto-Video Tomasz Janicki

Napisali o nas...

O Kwiaciarni Tamaryszek pojawił się artykuł w kwartalniku "Wokół Śródki" Link...

Przygotowujemy Kłódki Zakochanych

Most Jordana w Poznaniu - to miejsce magiczne i romantyczne zarazem. Na poręczach tej kładki, setki zakochanych par zawiesiło Miłosne Kłódki, jako dowód wiecznie łączącego ich uczucia. Tamaryszek jako pierwsza kwiaciarnia umożliwia zamówienie pięknie grawerowanej Miłosnej Kłódki. Zapraszamy!

Oferta pracy w Kwiaciarni Tamaryszek

Poszukujemy osoby na stanowisko: Florysta/Sprzedawca

Miejsce pracy: Poznań
Region: Wielkopolskie

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków:

wykonywanie bukietów, kompozycji kwiatowych, wieńców, bukietów ślubnych
realizacja zamówień specjalnych oraz dekoracji okolicznościowych
pakowanie prezentów
profesjonalna obsługa klientów
dbałość o estetykę i aranżację miejsc sprzedażowych

Wymagania:

umiejętności dekoracyjne,
dyspozycyjność,
uczciwość,
punktualność,
odpowiedzialność,
komunikatywność,
dobra organizacja czasu pracy,
zaangażowanie i entuzjazm

Mile widziane:

doświadczenie zawodowe w branży florystycznej lub ogrodniczej,
kursy florystyczne,
podstawowa znajomość języków obcych,

Oferujemy:

Oferujemy interesującą pracę, możliwość rozwoju zawodowego oraz wdrażania własnych pomysłów.
Czekamy na Twoje zgłoszenie (CV i list motywacyjny) na kontakt@tamaryszek.pl (temat Florysta CV)
lub
pocztą Ul. Boranta 3 Kwiaciarnia Tamaryszek 61-608 Poznań

W stopce CV proszę zamieścić klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).

Masz pytania? Zadzwoń na numer (+48) 504 705 411