Przesyłki kwiatowe

Kwiaciarnia Tamaryszek realizuje zamówienia poczty kwiatowej na terenie całego Poznania. W celu złożenia zamówienia bukietu prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: (+48) 504 705 411

Napisali o nas...

Miło mi poinformować, że już pierwszego dnia moja firma doczekała się, krótkiego artykułu na stronie Miasta Poznania o tematyce Śródki i jej rewitalizacji Link...

Nowość w ofercie - kłódki zakochanych

Most Jordana w Poznaniu - to miejsce magiczne i romantyczne zarazem. Na poręczach tej kładki, setki zakochanych par zawiesiło Miłosne Kłódki, jako dowód wiecznie łączącego ich uczucia. Tamaryszek jako pierwsza kwiaciarnia umożliwia zamówienie pięknie grawerowanej Miłosnej Kłódki. Zapraszamy!

Relacje z imprez targowych, w których braliśmy udział

Targi MTP Gardenia 2013

Podczas ostatnich Targów Gardenia nasza Kwiaciarnia brała udział w Otwartym Konkursie dla Kwiaciarń. Zawody odbyły się w dniach 22-24 lutego 2013 roku. Zawody stały na bardzo wysokim poziomie, Kwiaciarnia Tamaryszek osiągnął świetny wynik, nasze bukiety otrzymały od jury wyróżnienie.

Poniżej prezentujemy krótką fotorelację z targów.

Targi Gardenia 2013

Relacja z Targów Ślubnych w Poznaniu 2013

13 stycznia 2013 roku uczestniczyliśmy w Wielkiej Poznańskiej Gali Ślubnej. Nasze stoisko odwiedziło tysiące zwiedzających.
Cieszymy się, że tak wielu z Państwa spodobały się nasze kompozycje. Dziękujemy zwłaszcza tym Parą Młodym, które już teraz zdecydowały się zamówić nasze usługi.
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszej kwiaciarni!

Poniżej prezentujemy pełną fotorelację z imprezy.

Targi Ślubne 2013