Przesyłki kwiatowe

Kwiaciarnia Tamaryszek realizuje zamówienia poczty kwiatowej na terenie całego Poznania. W celu złożenia zamówienia bukietu prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: (+48) 504 705 411

Napisali o nas...

Miło mi poinformować, że już pierwszego dnia moja firma doczekała się, krótkiego artykułu na stronie Miasta Poznania o tematyce Śródki i jej rewitalizacji Link...

Nowość w ofercie - kłódki zakochanych

Most Jordana w Poznaniu - to miejsce magiczne i romantyczne zarazem. Na poręczach tej kładki, setki zakochanych par zawiesiło Miłosne Kłódki, jako dowód wiecznie łączącego ich uczucia. Tamaryszek jako pierwsza kwiaciarnia umożliwia zamówienie pięknie grawerowanej Miłosnej Kłódki. Zapraszamy!

Kilka słów o sobie i kwiaciarni...

Od ponad 6 lat zajmuję się florystyką. Zajęcie to stanowi dla mnie wielką pasję. Zdobyte dotychczas doświadczenie pozwoliło mi otworzyć własną pracownię florystyczną Kwiaciarnię Tamaryszek. Siedziba kwiaciarni mieści się na ulicy Świętego Jacka 1 w Poznaniu na Śródce.

Tworząc swoje kompozycje staram się w pełni zrozumieć potrzeby swoich klientów. Stałe podnoszenie kwalifikacji oraz nadążanie za trendami we florystyce, pozwala tworzyć piękne i niezapomniane kompozycje. W swojej pracy używam tylko najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje że przygotowane przeze mnie dekoracje będą długo cieszyć oko. Napawa mnie dumą, kiedy moje aranżacje sprawiają komuś radość.

Wszystkim obecnym i przyszłym klientom dziękuję za zaufanie!

Właścicielka

Fotografie