Przesyłki kwiatowe

Kwiaciarnia Tamaryszek realizuje zamówienia poczty kwiatowej na terenie całego Poznania. W celu złożenia zamówienia bukietu prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: (+48) 504 705 411

Napisali o nas...

Miło mi poinformować, że już pierwszego dnia moja firma doczekała się, krótkiego artykułu na stronie Miasta Poznania o tematyce Śródki i jej rewitalizacji Link...

Nowość w ofercie - kłódki zakochanych

Most Jordana w Poznaniu - to miejsce magiczne i romantyczne zarazem. Na poręczach tej kładki, setki zakochanych par zawiesiło Miłosne Kłódki, jako dowód wiecznie łączącego ich uczucia. Tamaryszek jako pierwsza kwiaciarnia umożliwia zamówienie pięknie grawerowanej Miłosnej Kłódki. Zapraszamy!

Referencje

Opinie osób, które zaufały Kwiaciarni Tamaryszek:

Pani Romko!
Chciałabym podziękować za to, że dzięki Pani ten szczególny dzień stał się jeszcze piękniejszy. Mój bukiet ślubny był dokładnie taki, jaki sobie wymarzyłam. Zresztą dekoracja samochodu również. Wszystko było eleganckie, ładnie wykończone i dopięte na ostatni guzik. Bukiety dla Rodziców tez zrobiły na wszystkich wrażenie:) Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będę miała okazję korzystać z Pani usług. Na pewno będę Panią polecać moim znajomym.

Pozdrawiam serdecznie
Asia Miler

Bardzo dziękujemy za fachową i sympatyczną pomoc w organizacji kwiatów na ślub. Kwiaciarnia Tamaryszek służyła radą na każdym kroku, począwszy od rozmowy oraz podsyłania przykładowych zdjęć gotowych propozycji, poprzez przygotowanie bukietu ślubnego, a skończywszy na elementach dekoracji kościoła (zaplanowanie, rozłożenia oraz dopasowanie dekoracji do wnętrza). Dodatkowo pani Roma przypilnowała za Nas wiele spraw organizacyjnych (ustalenie szczegółów z Parafią) oraz sprawnie przystroiła kościół. Szczerze polecamy współpracę z tą kwiaciarnią.

Nadia i Paweł

W tym roku miałam okazje skorzystać z usług kwiaciarni ,,Tamaryszek". Bardzo cenię sobie fachowość, rzetelność, życzliwość, otwartość na potrzeby i wymagania klienta. Wszystkie moje oczekiwania zostały spełnione, tym samym gorąco polecam i zachęcam do skorzystania z usług kwiaciarni.

Oriana Królikowska

Targi Ślubne 2013